“Звичайно ж, це брехня!”: журналіст Денис Казанський про загибель Дмитра Тимчука

Через трагічний випадок, що стався сьогодні, який пов’язаний із загибеллю народного депутата Верховної Ради України, координатора «Інформаційного спротиву» Дмитра Тимчука, блогери, журналісти, політики, чиновники та інші українці просто дивуються, коментуючи інцидент в соціальних мережах.

Відомі українці перебувають в справжньому шоці і висловлюють сумніви щодо обставин загибелі депутата. Тимчук став відомий завдяки висвітленню подій в Криму і на Донбасі.

“Пишуть, що нібито випадково застрелився Дмитро Тимчук . Ця версія, звичайно ж, брехня. Тимчук був співробітником ГУР МО. Його вбивство стоїть в одному ряду з убивством інших українських контррозвідників – Хараберюша і Шаповала”, – коментує інформацію про загибель відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

“Це жесть… Яааааккк? Годину тому, у себе вдома, під час чищення нагородного пістолета завдав собі смертельного поранення Дмитро Тимчук. На місці трагедії працює слідчо оперативна група поліції”, – дивується офіцер української армії Анатолій Штефан.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.