“Зустрінемося ввечері”: Зеленський і Ляшко влаштували в Раді дуель поглядів (фото)

У Володимира Зеленського та Олега Ляшко особливі відносини. Вони вже давно заочно обмінювалися колючими «компліментами» на адресу один одного.

Ще будучи лідером «Студії Квартал 95» Володимир Зеленський неодноразово грав в своїх мініатюрах головного «радикала» країни, натякаючи на його нетрадиційну орієнтацію. Зокрема, негативно на адресу Олега Ляшко також неодноразово висловлювався олігарх Ігор Коломойський, якого пов’язують із Зеленським.

Сьогодні після закінчення інавгурації у Верховній Раді Володимир Зеленський і Олег Ляшко влаштували дуель поглядів. Перепалка між Зеленським і Ляшко почалася ще тоді, коли новий президент читав своє звернення з листочка і раптом перейшов на російську мову. Ляшко почав викрикувати з місця, що главі держави неприпустимо на офіційних виступах говорити російською. У відповідь Зеленський заявив, що не потрібно ділити українців. Коли Володимир Зеленський залишав сесійну залу, то призупинився навпаки Ляшко, глянув на нього, і обидва політики буквально спопелили один одного поглядами. Пройшовши ще пару метрів, Зеленський зупинився і пригрозив Ляшко пальцем.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.