ЗМІ повідомили про майбутнє весілля Потапа і Насті: подробиці

Про роман Потапа і Насті журналісти говорять останні три роки. За цей час артисти не дали жодного однозначного коментаря про свої стосунки, вважаючи за краще тягнути інтригу. З точки зору підвищення інтересу до себе вони все роблять правильно. Але вічно ховатися і хайпувати на цій темі не вийде. За даними “Страна.ua“, в кінці травня Потап і Настя зіграють весілля, тим самим поставивши жирну крапку в чутках і плітках навколо своїх відносин.

– Це станеться 23 травня, в четвер. Нарешті Потапу та Насті будуть кричати “гірко!”. Весілля відбудеться в Києві, а після – молодята відлітають в медовий місяць, – розповів виданню один із запрошених гостей.

За інформацією журналістів, організацією торжества займається івент-агентство Людмили Голубицкой “GG PROJECT”. “КП” в Україні” вирішили зателефонувати туди і дізнатися, чи дійсно вони організовують весілля Потапа і Насті. З нами були готові розмовляти рівно до того моменту, поки не дізналися, що ми журналісти.

– Мені незручно зараз розмовляти, – сказала співробітниця агентства.

На питання коли буде зручно дівчина відповіла: “Не знаю, мій робочий день закінчений”.

У прес-службі Потапа теж відмовилися прокоментувати новину про весілля. В кінці листопада 2016 року Потап зізнався, що п’ять років не живе з Іриною Горовой і вже два роки як в розлученні. 1 травня дует “Потап і Настя” відсвяткував 13-річчя, хоча з жовтня 2017 го року їх творчість поставлено на паузу. Слово “розпалися” артисти вважають за краще не використовувати.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.