Зеленський в Рівному здивував незвичайним кортежем і пригрозив бізнесменам: всі подробиці

У мережі показали відео, на якому зображений кортеж президента України Володимира Зеленського під час візиту до Рівненської області.

Ролик в мережі опублікувала журналіст Вікторія Мамотюк. У коментарі вона здивувалася тому, як скромно пересувається глава держави.

“З усіх президентів, вперше бачу такий кортеж – назустріч їдуть фури, дороги не перекриті, що розганяючі авто відсутні, без мигалок, правоохоронців на дорозі немає, “менти” не бігають з намиленими дупами – Володимир Зеленський їде в Острог”, – пише вона.

До слова, сам Зеленський вже також відзначився під час візиту до Рівненської області. Під час зустрічі зі студентами в Острозі він різко висловився на адресу власників незаконних АЗС.

“Припиніть це робити в найближчі дні тому що за це будемо … Ми будемо не просто ретельно стежити, а … Користуючись своїм настроєм і тим, що не можу в університеті нецензурно говорити, тому скажу так – будемо ретельно стежити і обмежувати вас в ваших вільних днях в Україні “, – сказав він під час прес-конференції.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.