Зеленський в Омані: Медведчук розповів, хто летів у скандальному літаку

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук розповів, що на приватному літаку в Оман та Росію літала його донька із сім’єю.

Крім його родичів, нікого на борту літака не було, повідомив політик “Радіо Свободі” передає Обозреватель.

“Я користуюся цим літаком відповідно до угоди, яка в мене підписана з оператором на авіаперевезення, іноді я використовую цей літак. Щодо перебування цього літака в Омані, то я можу сказати так, дійсно, він 7 січня був у Омані, 8-го він вилетів до Москви. Він у даному випадку перевозив сім’ю моєї старшої доньки (Ірини. – Ред.). І більше на борту цього літака ні на шляху до Оману, ні на шляху з Оману до Москви, крім сім’ї моєї доньки, нікого не було”, – розповів парламентар.

Медведчук пояснив, що на борту літака були тільки його дочка з чоловіком Андрієм Рюміним та їхні троє дітей. Всі вони з кінця грудня перебували в Омані на відпочинку.

Також депутат наголосив, що Рюмін не знайомий із президентом України Володимиром Зеленським та не зустрічався з ним в Омані. Також він заперечив, що нібито на літаку побував помічник президента РФ Владислав Сурков.

“Літак летів без пасажирів із Києва до Оману. Як Сурков міг потрапити в цей літак? І з Оману до Москви він летів із родиною моєї дочки. Більше там нікого не було”, – повідомив він.

При цьому Медведчук акцентував, що користується цим літаком кілька місяців, а загалом користується “двома-трьома” повітряними суднами.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.