“Зеленський озвучив так зване “перше питання”, і тут вже все стає зрозумілим. Наш “найвеличніший слуга” знову стає на шлях свого звичного популізму”: політолог

Зеленський озвучив так зване «перше питання»…і тут вже все стає зрозумілим. Наш «найвеличніший слуга» знову стає на шлях свого звичного популізму. Дикого популізму та брехні.

Перше питання: «чи потрібне довічне ув‘язнення за корупцію»? Тоді у мене зустрічне питання до Зеленського. У вас половина «команди» погрузла в корупції. Юрченко, Єрмак, Герус. У вас в депутах ґвалтівники та «рішали», корупціонери та лобісти. Когось хоча б затримали на день/місяць/рік? Хтось поніс відповідальність?

Кому потрібні ці дешеві обіцянки? Пане Зеленський, ви вже півтора роки при владі. Досить жити виборчою кампанією 2019 року. Прозвітуйте про діяльність.

  • Куди подівся ковідний фонд?
  • Чому вчителі не отримують обіцяних 4,000 доларів?
  • Чому економіка мінуснулась до від‘ємних 11% ВВП?
  • Коли буде «мир» і чому ви заглядаєте в очі Путіну?
  • Коли настане кінець епохи бідності?

Дайте відповідь. А про «довічне ув’язнення» для корупціонерів залиште для серіалів «Кварталу». І не треба знову брехати.
Всі ці «опитування» – дешевий фарс кремлівського пошибу…ми вже це бачили. Досить.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.