“Зеленський мене розчарував”: Кадиров прокоментував сьогоднішню інавгурацію Зеленського

Президент Чечні Рамзан Кадиров заявив, що президент України Володимир Зеленський його розчарував після інавгураційної промови у Верховній Раді.

Про це Кадиров написав у своєму Telegram-каналі передає NV.ua.

“Володимир Олександрович, я був про вас зовсім іншої думки. Думав, що успішний, досвідчений і відомий шоумен стане мудрим й тверезомислячим політиком, а ви відразу зазіхнули на чуже. Так добрі сусіди не роблять! Змушений розчаруватися у вас. А так не хотілося у перший же день!”, – заявив Кадиров.

Кадирову не сподобалося, що Зеленський назвав Крим частиною України. “Своїм завданням він назвав “повернення Донбасу та Криму”. Не буду нічого говорити про Донбас, видавлений безрозсудними діями керівництва України. А що стосується Криму, то півострів у березні 2014 року назавжди повернувся додому в Росію і нікуди йти не збирається! Зеленському та його майбутнім наступникам слід назавжди засвоїти, що Крим був, є і на віки віків буде складовою частиною Росії”, – вважає він.

На думку Кадирова, “швидше за все, інавгураційну промову редагували за океаном, інакше президент не став би в перший же день робити войовничі заяви, погрожуючи захопити територію сусідньої держави”.

“Росія ставиться до речей Києва про Крим, як до дитячих пустощів, а пустощі іноді сильно дратують”, – сказав він. Кадиров переконаний, що якби “Росії потрібні були чужі землі, Київ давно став би обласним центром на заході РФ”.

“Велике, гарне, квітуче місто! Але Росія цього не зробить ніколи! Ми поважаємо територіальну цілісність країни братнього українського народу! Нам чужого не треба, але і свого нікому не віддамо!”, – вважає Кадиров.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.