“Зеленського у Феофанії – нема. Про це свідчить чергове розслідування програми “Watchdogs”. Де ж тоді Зеленський? Знову в Омані?”: ветеран АТО

Зеленського у Феофанії – НЕМА. Про це свідчить чергове розслідування програми “Watchdogs” на каналі “Прямий”. Журналісти провели кілька пристрілочних перевірок у Феофанії, і з подивом відкрили, що там немає працівників УДО. Ба-більше, якщо ви просто пересічна людина, Феофанією ви можете тинятися скільки хочете, і майже де хочете.

От якщо ви посвідчення журналіста на вході покажете, або за камерою припхнетеся – то так. Вас зупинить… охорона Феофанії. Бо знову таки, охоронців, машин, антен спецзв’язку у лікарні – нема. Мендель також спілкуватися з журналістами відмовляється – вимагає писати і присилає відписки.

Але якщо Зеленського нема у Феофанії – де ж тоді Зеленський? Знову в Омані? Чи він середега так перелякався перемоги ЄвроСолідарності у Києві та Києвській області, що терміново від’їхав туди де в облраді більшість у “служок”?

В принципі – не важливо. Важливо те, що наочно продемонстровано хто сидить на посаді голови держави. Оте що зараз у Феофанії. Пусте місце.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.