“Заклик іти боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова”: нардеп “Слуги народу” заявив, що виходить з партії

Заклик іти боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова.

Народний депутат від фракції «Слуга народу« Микола Галушко оголосив про вихід із партії на знак протесту проти розподілу місць у списках політсили перед місцевими виборами в Київській області. Про це нардеп повідомив у Facebook. Передає Главком.

Звертаючись до президента Володимира Зеленського, Галушко заявив: «Зараз, на місцевих виборах, усі місця у списках політичної партії «Слуга народу» були продані. Заклик іти на вибори і боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова».

Він не навів конкретних прикладів «продажу» місць у списках, зауваживши, що досить їх переглянути, щоб усе зрозуміти. «У такій політичній партії ні я, ні моя команда брати участі далі не будемо», – підсумував нардеп.

Відзначимо, що під час президентських виборів 2019 року Зеленський призначив Галушко довіреною особою в окрузі №97 на Київщині. Пізніше на виборах ВР він був обраний на цьому окрузі.