Загибель киянина від удару водія: донька дізналась про трагедію з новин, а підозрюваний виправдовується і божиться, що не хотів цього

Громадянин Азербайджану, який в центрі Києва через конфлікт на дорозі до смерті побив пішохода, божиться, що убивати не хотів. Утім, родичі загиблого не вірять і хочуть справедливості.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Від удару водія у самому центрі рідного міста, неподалік театру Івана Франка, загинув 52-річний киянин Владислав Корнієнко. На суді, де іноземцю обирали запобіжний захід, була донька загиблого Поліна. Про те, що сталося з татом, вона дізналася випадково – з новин, коли побачила відео.

Підозрюваний у завданні смертельних ударів Азізлі Абдулла Огли у залі суду сказав наступне: “Я просто хотів його налякати. Я не думав, що так станется. Я чесно не хотів його вбивати”.

Громадянин Азербайджану живе у столиці близько року. Має тимчасову посвідку на проживання, бо одружений з українкою. Працює таксистом. Каже, в той час саме віз пасажира. Загальмував перед зеброю, пропускаючи пішоходів. А перехожому щось не сподобалось і той почав лаятись. Водій не витерпів і вдарив. А поїхав, мовляв, бо був у стані афекту.

Що Владислав загинув дізнався, божиться іноземець, лише коли його затримали копи.