“За крок від першої поразки”: названо найскладніший бій у кар’єрі Усика

Одним з найважчих в кар’єрі абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі Олександра Усика став поєдинок проти Майріса Брієдіса в півфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). Промоутер українського боксера Олександр Красюк зізнався, що його підопічний перебував за крок від першої поразки у професійній кар’єрі.

“Коли ми зайшли в роздягальню, приходять панове організатори і видають правду:” Ви, хлопці, собі навіть не уявляєте, в якому міліметрі від невдачі ви перебували”. За правилами WBSS не може бути нічиєї: обов’язково хтось повинен пройти до наступного етапу. Для цього вони залучили четвертого суддю. Якщо на записках трьох бокових суддів нічия, значить є четвертий суддя, який вирішує результат поєдинку”, – розповів Красюк в документальному фільмі “Абсолютний чемпіон” – пише Obozrevatel.

Якби не рішення четвертого судді, все могло б скластися для Усика зовсім сумно.

“У випадку, якщо в записках четвертого судді теж нічия, значить у нас є 12-й раунд. Хто переміг в останньому раунді, той і молодець … А в 12-му раунді один суддя віддав перемогу Усику, а два судді віддали перемогу Брієдісу. Тобто ми були в такому міліметрі, в такий волосинці від поразки. Навіть не стільки поразки, скільки збігу технічних обставин, тобто, офіційна перемога могла перейти до іншої сторони”, – зізнався промоутер українця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *