Виступ DZIDZIO під час дебатів на НСК “Олімпійський”: опубліковано офіційну відповідь співака

Прес-служба співака заперечує інформацію про його ймовірний виступ на “Олімпійському” перед дебатами на запрошення Зеленського.

Про це повідомляють львів’яни, які зверталися до співака передає InLviv. Офіційне повідомлення прес-служби DZIDZIO.

19 квітня відбудеться Національна кінопремія “Золота Дзиґа”, в якій наш фільм “DZIDZIO Перший раз” представлений у трьох номінаціях. Окрім того, Михайло Хома обраний Кіноакадемією для оголошення переможця у номінації «Найкраща музика».
Дзідзьо (Михайло Хома) буде присутній на кінопремії і здійснювати виступ на жодній зі сцен на НСК “Олімпійський” 19 квітня не буде.

Нагадаємо, ЗЕкоманда анонсувала, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. (Загальна вартість квитка на концерт Дзідзьо у квітні становила – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень).

Активіст “Опори” намагався отримати квитки, проте йому повідомили, що їх наразі немає і запропонували залишити контактні дані. Натомість у ЗЕофісі в Кропивницькому спостерігачам підтвердили, що незабаром розповсюджуватимуть квитки. Представниця команди Зеленського Ліка Кожа розповіла, що їй незабаром мають передати квитки.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.