Викуп, прямий ефір в Instagram, крик: у зникненні 11-річної Даші Лук’яненко розкриваються страшні подробиці

Одеську область потрясло зникнення 11-річної Даші Лук’яненко. 13 червня дитину бачили востаннє.

Так, день за днем з’являється все більше чуток, а представники волонтерських служб в розгубленості, адже будь-які сліди дівчинки відсутні. Інформацію передає “Діалог.UA“, посилаючись на “Обозреватель“.

Відомо, що жителі чули жахливий крик, школярка вела прямий ефір в Instagram перед зникненням, а також поліція кілька разів перевірила територію, проте це не принесло результатів.

Як повідомляється, один безсовісний аферист вирішив нажитися на горі батьків. Оперативниками був заарештований 24-річний зловмисник, який зв’язався з мамою Даші для того, щоб вимагати викуп за дівчинку в 10 тисяч доларів.

За словами затриманого, він це зробив на прохання друзів, які знаходяться за гратами. Раніше він також відбував покарання в місцях позбавлення волі.

З’являється і фейкова інформація про “ВАЗ” сірого кольору, на якому нібито і викрали дівчинку . У поліції не підтвердили і не спростували дані. А ось волонтери заявляють, що просто хтось займається поширенням фейку.

Крім того, троє очевидців повідомили про те, що чули гучний крик дитини або жінки, проте, коли вони вийшли на вулицю, то нікого не було. Передбачається, що 11-річна Даша могла бути викрадена в цей момент.

Цілком ймовірно, що дівчинка могла вийти в прямий ефір в Instagram. Люди, які бачили дане відео, повідомили, що воно обірвалося, коли школярку хтось покликав. Співробітники кіберполіції намагаються відновити відеозапис.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.