“Ви згодні жерти кору з дерев? Зато, як весело було дивитись сценку, в якій Голобородько посилав МВФ на х*й або називав Україну порноакторкою, правда?”: ветеран АТО

Зато як весело було дивитись сценку, в якій Голобородько посилав МВФ на х*й або називав Україну порноакторкою через кредитування, правда? От би зараз провести соціологічне опитування – “Ви за відновлення співпраці України з МВФ чи згодні жерти кору з дерев?”

Цікаво було б дізнатися – чи відрізняється відсоток споживачів телелайна від дійсно готових голодувати заради “самості”, якої не має жодна країна світу, ну крім Північної Кореї та Сомалі.

І це ще є вибір жити по цивілізованим законам чи ні, а коли його не було – українці гинули від голоду мільйонами, поки проводилася в̶е̶л̶и̶к̶е̶ ̶б̶у̶д̶і̶в̶н̶и̶ц̶т̶в̶о̶ “індустріалізація”.

Проте і це геть забули, бо голосують за зелених нео-більшовиків та риґів аж гай шумить. Так що коли після майбутньої катастрофи хтось знову тягнутиме їх за шкірку до нормального життя по цивілізованим правилам серед розвинутих країн – проклянуть, назвуть “буржуєм” та “баригою” і віддадуться черговому “слуґє”. Хоч в чомусь стабільність, слава “сватам”.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.