Вся країна повинна це знати: Ляшко розкрив скандальну інформацію із зустрічі із Зеленським

Глава “Радикальної партії” Олег Ляшко звинуватив нового президента Володимира Зеленського в порушенні Конституції – узурпації влади. Він також розкрив скандальні подробиці зустрічі з ним.

Ляшко в Facebook оприлюднив гучне повідомлення про Зеленського, передає “Діалог.UA“.

Рішення Зеленського розпустити Раду Ляшко назвав “неконституційним, незаконним і свавільним”. Він нагадав, що в 2010 році на Конституцію “наплював” Янукович, і все закінчилося “вбивствами людей, війною і хаосом”. Він звинуватив Зеленського і його оточення в спробі захопити владу через “рейдер” Парламенту.

Поділився Ляшко і подробицями своєї зустрічі з Зеленським . З його слів, охорона президента відібрала у нього телефон, крім того, йому ще півгодини  довелося вмовляти його на стенограму розмови. Ляшко закликав її опублікувати.

“Українці мають право знати, хто насправді ними керує і як за зачиненими дверима вирішувалася доля країни. Це було дуже мізерне уявлення! Особливо коли Андрій Богдан смикав Зеленського за штани або сорочку, коли він хотів щось сказати. Через кілька годин президент призначив свого наглядача главою адміністрації “, – обурився Ляшко.

Читайте також:Ще одне гучне призначення: Стало відомо хто замінить Турчинова на посаді секретаря РНБО

Він запевнив, що не отримав від Зеленського жодної відповіді на найважливіші для країни питання: про тарифи, МВФ, мовний закон та інше.

“Президент Зеленський втягує країну в авантюру, яка не в інтересах громадян, оскільки добре знає, що шанси змінити завтра в Раді виборчу систему нульові”, – попередив глава “Радикальної партії”.

Тобто мажоритарна система залишиться. А це, попередив Ляшко, дозволить проникнути в Раду “старими політичними корупціонерам”.

“За результатами 3-годинних консультацій із Зеленським я попереджаю українців, що Україна за крок від реваншу регіоналів”, – заявив Ляшко.

Він також звинуватив Зеленського в дестабілізації ситуації в країні, хаосі, які грають на руку Москві.

“Зеленський з президента надії швидко перетворюється в президента хаосу і розвалу держави”, – констатував глава “Радикальної партії”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.