“Впевнений, що він мене почув”: Зеленський розповів, про що говорив з Коломойським на зустрічі в ОПУ

Президент України Володимир Зеленський розкрив деталі своєї зустрічі з українським олігархом Ігорем Коломойським.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі журналістці НВ Крістіні Бердинських.

За словами глави держави, на зустрічі обговорювалися питання припинення монополії олігархів і зниження цін на комунальні послуги в країні.

«Чесно, щоб довго не говорити: всі повинні жити по правилам, монополій не буде — для всіх, в тому числі для пана Коломойського. І дійсно, щоб він сприяв для того, щоб будь-які ціни, пов’язані з „комуналкою“ (там дуже багато питань) знижувалися. Насамперед, всі розуміють, що повинен бути ринок, і наші європейські партнери дуже хочуть, щоби були ринкові ціни. Але ми повинні зробити все, щоби для наших людей було дешевше», — заявив Зеленський.

Президент також зазначив, що впевнений у тому, що Коломойський його почув. Крім цього, Зеленський підтвердив, що на зустрічі з олігархом обговорювалося питання долі енергогенеруючої компанії Центренерго.

10 вересня президент України Володимир Зеленський зустрівся з українським олігархом Ігорем Коломойським. Згідно з офіційною інформацією, під час зустрічі обговорювалися питання ведення бізнесу в Україні та енергетична сфера.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.