“Вони завтра будуть тут”: Журналіст заявив про вторгнення РФ на територію України

В ефірі програми “DROZDOV” на телеканалі “ZIK” український журналіст Денис Казанський поділився своєю думкою щодо повної окупації української території Російською Федерацією, передає replyua.net.

Він підкреслив, що якби Кремль цього захотів, то зробив би все в найкоротші терміни. Крім цього, як зазначив Казанський, сусідній державі-агресору не потрібні ніякі приводи і попередні приготування.

Читайте також: Денис Казанський: “Як знущаються над жителями Дружківки. Тільки подивіться на цей кошмар!”

У той же час, він підкреслив, що роздачу російських паспортів на окупованому Донбасі не слід тлумачити як попередження про майбутнє вторгнення на решту території України.

“Не треба росіянам взагалі ніяких підстав. Це словоблуддя “паспорти – не паспорти” – якщо вони захочуть, вони завтра будуть тут. І їх не зупинять ніякі умовності. Вони придумають що завгодно – “фашистів”, “вбивство російськомовних”, “це наша територія”, “Ленін підписав якісь не ті папірці в 1922 році”. Це взагалі не треба враховувати, треба просто розуміти, що у нас є країна-агресор і наше життя – це, на жаль, постійна боротьба за своє виживання”, – підкреслив Казанський.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.