“Вони позбавили нас Криму і Донбасу, а ми позбавили їх історичної спадщини: годинник Росії вже цокає”, – Борис Філатов

Отримання Українською православною церквою Томосу і початок створення в нашій країні єдиної помісної православної церкви – повний крах планів Москви на гегемонію РПЦ в світовому православ’ї.

Як пише в Facebook мер Дніпра Борис Філатов, це нанесе Росії поразку колосальної нищівної сили – нехай і часткова, але відплата за окупацію Криму і частину Донбасу, за розв’язання на території нашої країни війни, за тисячі загублених і скалічених життів, за мільйони вимушених переселенців, передає “Діалог.UA“.

Втрата України як сфери впливу в релігійному житті – фактично означає крах імперських планів Росії. Адже втрачено вплив на мільйони людей, які напевно поступово зовсім підуть з “московського вектора”.

Борис Філатов відзначає, що Томос і створення єдиної української помісної православної церкви, зрозуміло, не той успіх, який швидко і недвозначно відчують на собі прості українці, але він – знак того, що для Росії і для Путіна вже “годинник цокає”, країна поступово і невідворотно втрачає вплив, а значить, і надію на потрапляння в супердержави. Більш того, Росія втрачає навіть ті позиції, які мала до 2014 року.

“Я розумію, що жити від цього простим людям не легше, але велике бачиться на відстані. Час покаже. Їх годинник вже цокає…” – написав мер Дніпра.

One Comment on ““Вони позбавили нас Криму і Донбасу, а ми позбавили їх історичної спадщини: годинник Росії вже цокає”, – Борис Філатов”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *