Водіння без ременя: у Раді підтримали нове покарання

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підтримав законопроект про підвищення штрафу для водіїв, які не користуються ременями безпеки.

Зокрема депутати запропонували збільшити суму стягнення з 3 до 50 неоподатковуваних мінімумів, тобто з 51 до 850 грн, повідомляє прес-служба парламенту. Про це пише Обозреватель.

У пояснювальній записці до документа зазначено, що таке збільшення пов’язане зі значною суспільною небезпекою і масовим невикористанням ременів безпеки та мотошоломів водіями і пасажирами.

Комітет рекомендував прийняти законопроект за основу, наголошуючи на високому рівні смертності і травматизму на дорогах.

За офіційними даними Національної поліції, щороку на дорогах України гине не менше ніж 3,5 тисячі осіб і травмуються не менше 35 тисяч. Тобто щодня гине понад 9 осіб.

Нагадаємо, в аваріях на дорогах в Україні з початку 2018 року загинули вже понад 1,5 тисячі осіб, а приблизна смертність на дорогах країни у понад 7 разів перевищує показники в країнах Євросоюзу.

Як повідомлялось, перевіряти ремені безпеки в автомобілях будуть за допомогою відеофіксаторів.

6 Comments on “Водіння без ременя: у Раді підтримали нове покарання”

  1. Ремни -это конечно хорошо, а вот дороги все-равно ремонтировать надо. Почему не приводят статистику сколько человек погибло и травмировалось из-за отсутствия ремня безопасности и сколько из-за ям на дорогах? Почему не введут штрафы за ямы на дорогах? Некого будет штрафовать?

  2. Непристібнитий ремінь безпеки жодним чином не впливає на безпеку інших учасників дорожнього руху. Хватись одуркам від влади переживати за моє життя і здоровя. Якщо я немаю грошей мене ніхто лікувати не буде, бери здихай зразу, переступлять через труп ці бідненькі лікарі та владоможці і нафіг ти їм потрібний. А тут таке пережиття за життя і здоровя , вони тут переживають за наповнення бюджету щоб було з чого тирити , жирні мордяги відгодовувати та кишені баблом наповнювати. У всіх країнах це найнижчий штраф а в Україні хочуть вивести на передні позиції. Щоб вам руки повідсохали при голосуванні прокляті представники народу!

  3. Ями на дорогах, відсутня дорожня розмітка та інформаційні знаки, не думають про безпеку руху, а думають, як би зістригти купони і нагнути водія! Бо тепер при безпричинній зупинці буде додаткова зачіпка – ви не пристебнуті! Та не штрафуйте мене хлопці на 850 грн, нате вам … 200, 400 чи 500 грн, давайте без протокола… буде відновлюватись корупція! Авакову вже нема чого боятись. треба рубати бабло…

  4. “Приблизна” смертність – це як? Помер, тільки не зовсім? Тільки наблизився до смерті? Грамотєї… Треба: “смертність приблизно перевищує…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *