Вода в Крим в обмін на Донбас: у Путіна відповіли на слова Арахамії

Росія не збирається повертати Україні Донбас в обмін на відновлення Україною водопостачання окупованого Криму.

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи висловлювання голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії щодо можливої подання води на півострів передає Сегодня.

“Щодо Криму – це російський регіон і, безумовно, в межах наявних програм розвитку забезпечується і водопостачання цього регіону. Якщо є якісь пропозиції щодо додаткового водопостачання на комерційній або іншій основі, вони можуть бути розглянуті. Крим не може бути об’єктом будь-яких обмінів”, – сказав він.

Також він зазначив, що ватажки так званих “Л/ДНР” навряд чи схвалять повернення Україні контролю над кордоном з Росією в обмін на воду в Крим.

“Тему контролю над кордоном потрібно спочатку проголосувати з представниками Донбасу, представниками двох самопроголошених республік. Без здійснення цих контактів дуже важко щось сказати. Поки що з великою часткою впевненості можна припустити, що вони будуть проти того, щоб міняти суть і сутність Мінських домовленостей, під якими також стоять візи представників цих двох регіонів”, – підкреслив спікер Кремля.

Як повідомлялось, в ефірі одного з українських телеканалів головного “слугу народу” попросили висловити особисту позицію з приводу ситуації, в якій президент РФ Володимир Путін запропонує піти на поступки щодо Донбасу в обмін на постачання Україною води в окупований Крим. На це Арахамія сказав, що пустив би воду в Крим в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.