“Вічно юна”: Олена Зеленська здивувала зовнішністю на концерті

До виборів 2019 року мало хто знав Олену Зеленську – дружину відомого коміка, автора і актора студії «Квартал 95» Володимира Зеленського. Але з початку президентських перегонів преса і соцмережі зосередили свою увагу на фігурі Олени. А коли її чоловік виграв вибори, ЗМІ, здається, дізналися все про нову першу леді і ретельно перемили кісточки.

Що стосується самої першої леді, то вона дуже непублічна, проте в день інавгурації в Instagram-таки з’явилася її сторінка.

І треба сказати, що підписники скупчилися блискавично – за станом на червень їх кількість становить вже більше 800 тисяч. На сторінці вже з’явилися перші фотографії – більшість з церемонії інавгурації, але є і більш свіжі.

Так, нещодавно з’явилося фото, на якому новоспечена перша леді була в залі для глядачів «Жовтневого палацу» в Києві. Схоже, дружина нового президента відвідала черговий концерт «Ліги Сміху». Ось тільки не ясно, свіже це фото, або воно було зроблено до того, як Олена Зеленська стала першою леді.

Фоловери першої леді не залишили без уваги її фотографію з концерту і почали активно коментувати і лайкати. Деякі порівняли Олену Зеленську з дружиною президента Америки Меланією Трамп, а інші називають найкрасивішою першої леді в історії нашої країни.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.