– Ваша машина заправлена, 55 літрів, з вас 1543 гривні. – Я скасовую покупку, заберіть з баку 55 літрів. Я передумав у вас заправлятись…

Добрий день, 4-та колонка, п’ятий до повного, будь ласка.

– Налічні?

– Ні, картка.

– Ваша машина заправлена, 55 літрів, з вас 1543 гривні.

– Я скасовую покупку, заберіть з баку 55 літрів. Я передумав у вас заправлятись.

– Це як?

– А так. Відповідно до прав споживача.

– Мущіна, платіть! Я щас поліцію визову!

– Поліцію? До чого тут поліція? Але визивайте, розповім хлопцям, як тут дурять, щоб не заправлялися і передали іншим екіпажам.

– Хто це вас дуре?

– В мене бак на 50 літрів. Я доїхав сам, ви бачили. Датчик показує до заправки ще 35 кілометрів, значить 2-3 літри там ще є. Але добре, уявімо, мене притягли на шнурку, сухим. Або я плачу за 50 літрів, або відкачайте з бака ваші 55 і я поїхав.

– То чо ви зразу не сказали, що вам 50 літрів! Морочите голову!

– Якби я замовив 50 літрів, ви б залляли 45, бо ваша колонка накручена дурити на 10%.

– Та хто вас дурить! Я щяс подзвоню директору!

– Правильно. Дзвоніть. (Переказує директору суть розмови)

– Ось, директор, поговоріть, – дає трубку.

– Доброго дня. Чому ви відмовляєтесь платити за бензин?

– Добрий день. У вас є інтернет? Загугліть: “Хонда СR-V 8-го року, об’єм 2 л, бензобак” Відповідь: 50 літрів. Ваші оператори вкачали мені 55. Я не знаю як це робиться, може під тиском, може охолоджують закисем азоту, як на Формулі-1, але це заборонили через низку жахливих аварій ще 10 років тому. Отже, або я сплачую за 50 літрів, або заберіть ваш товар, я скасовую покупку.

– Ми не можемо відкачати. Немає такої технічної можливості. І тари.

– Це ваш клопіт. Ви продали без тари, тож і забирайте без тари.

– Дайте трубку оператоці.

– Прошу.

У трубці: “Скільки раз я вам казав не слухать клієнта і не доливати у горловину після відстрілу пістолета!? Тепер різницю вирахую з зарплати!”

“Він нічого не просив, я нічого не доливала, пістолет сам відклацнув і все! Чого це ви з мене вищитаєте?”

“Порахуй за 50 літрів, хай їде”

“Добре”

– Мущіна, ось, дивіться з вас за 50 літрів 1397,50. Давайте налічку, я не можу з карточки таку суму знять, в мене інша сума пробита.

– Готівки немає, знімайте з картки.

До невеликої черги, що утворилась і з цікавістю чекає чим воно закінчиться:

– Всьо, розходьтесь, пальне не відпускається, мені треба касу знімать, все перероблять.
Водії з сотками/двохсотками у кулаках зітхають, але продовжують чекати. Це переважно таксисти Уклони-Убери, які заливають по пару літрів після кожної ходки. На них і тримається “бізнес”.

– Мущіна, давйте картку. З вас 1397,50. Пін-код вводьте

– Дякую, до побачення.

Цікаво, коли заряджають електромобілі, що вони крадуть? Оми чи Герци? Вольти красти – це напряжно, Ампери – страшно. Але ж все одно щось крадуть. Інакше смислу немає.

Джерело

6 Comments on “– Ваша машина заправлена, 55 літрів, з вас 1543 гривні. – Я скасовую покупку, заберіть з баку 55 літрів. Я передумав у вас заправлятись…”

  1. мне газа в 40 литровый балон надули 40 литров. Хотя столько не должно входить и прежде всегда отсекатель срабатывал на 34 литрах. Тоже ругался.

  2. Вітаю! Чому ви даєте посилання на якийсь сайт (джерело, гг), а не на мою сторінку? Я автор цього тексту і фото. Чекаю на відповідь, заскрінив на всяк випадок. З повагою.

  3. Пропоную зняти матеріал, або вказати правильне посилання на автора. Я автор тексту і фото. Матеріал з моєї сторінки FB. З повагою Р. Тищенко.

  4. Я кілька разів бачив, як приїжджають якісь контролери, беруть мірну тару, наповняють і все сходиться. Інтересно, чи в НИХ є якесь двійне управління, чи може все схвачено і домовлено? А якже власники, що вони з того мають, чому очі на це все закривають?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *