В Україні подорожчають телебачення та інтернет: кому будемо платити більше

В Україні продовжують дорожчати тарифи на житлово-комунальні послуги. Решта платіжок теж не збираються відставати. Що ще подорожчає в країні?

Про це повідомляє портал “Хвиля” з посиланням на Telegram-канал “Шептун”.

В кінці 2020 року в Україні почали рости тарифи на газ, до яких додалися ціни на електроенергію. Платіжки “поважчали” в середньому на 500 гривень. Але експерти попереджають про те, що це не межа. Попереду нове зростання цін як на вже вищезгадані послуги, так і на воду і навіть вивезення сміття.

Тим часом, почали зростати ціни на зв’язок і доступ в мережу. Уже з першого січня поточного року “Укртелеком”, найбільший в Україні оператор послуг фіксованого зв’язку. Також починаючи з нового 2021 року в нашій країні різко подорожчає телебачення, про що повідомили провідні медіагрупи України, включаючи ТОВ “Контент трейдинг” (“Тріолан”) та інших провайдерів.

Концерн “1 + 1 media” заявив про перегляд своїх правил співпраці ще з вересня 2020 року. Лінійна вартість каналів даної групи виросте приблизно на тридцять відсотків. Аналогічні плани висловили і інші медіа-групи.