“В ту ніч віяв пронизливий холодний вітер і лив дощ”: з’явилися нові деталі про загиблу на Харківщині дівчинку

Загиблу 6-річну дівчинку Мілену Шевельову знайшли за вісім кілометрів від села Соснівка на Харківщині. Вона загубилася в день сороковин смерті її бабусі по маминій лінії.

Дівчинка померла від переохолодження. Мілена погано бачила і носила окуляри, проте їх біля дівчинки так і не знайшли передає Обозреватель.

Вночі віяв холодний вітер і лив дощ

Мілена зникла 26 квітня, в день, коли виповнилося 40 днів із дня смерті її бабусі. Як розповіла її мама, увечері вона з двоюрідним братом (вони однолітки. – Авт.) пішла гуляти. Брат був на велосипеді. Як розповідають у самому селі, діти щось не поділили, і хлопчик поїхав, а дівчинка залишилася.

Брат повернувся додому близько 18:00 сам. Тоді бабуся (по батьковій лінії) кинулася шукати онучку.

“На ноги підняли всіх. Приїхали і Червоний хрест, і поліція, пожежники, Нацгвардія, місцеві жителі. Весь вечір і всю ніч її шукали. Прочесали всі поля у напрямку до Соснівки. В ту ніч віяв пронизливий холодний вітер і лив дощ. Земля липла до ніг, але люди працювали до самого ранку”, – розповіли в сільраді Світличного, села, якому підпорядковується Соснівка.

У пошуках брав участь і батько дівчинки. Люди кажуть, що чоловік був сам не свій з горя і дуже сподівався знайти дочку живою.

Собаки привели до ставка

Вночі собаки привели людей до місцевого ставка. “Усі тоді подумали, що дівчинка потонула. Вранці вже були водолази, вони оглянули все дно ставка, але нічого не знайшли. Тоді у нас знову з’явилася надія, що дівчинка все ж таки жива”, – кажуть у сільраді.

Знайшли дитину випадково, на узбіччі дороги. Люди припускають, що дівчинка заблукала і могла йти на яскраве світло Гоптівки, митного пункту. Але сил у дівчинки не вистачило. До того ж ніхто не знайшов біля неї окулярів, а сама Мілена погано бачила.

“Соснівка – це дачне село. Її бабуся і дідусь часто сюди приїздять із Харкова. Минулого року Мілена з ними тут майже весь час жила, ми думали, що вона знає околиці. Цього року її бабуся із дідусем теж тут усю зиму були”, – кажуть у сільраді.

загрузка...