В Білорусі в Мінську приземлився спеціальний борт ФСБ. Попередньо це означає те, що найближчим часом Путін полетить до Мінська. В чому може бути причина

В Білорусі в Мінську приземлився спеціальний борт ФСБ.

Про це в ефірі “Прямого” заявив головний редактор Telegram-каналу NEXTA Роман Протасевич.

“Перш за все, скажу поки ексклюзив. Ми це навіть не встигли опублікувати. Ми прямо в ці хвилини працювали над цим. Річ у тому, що прямо зараз в Мінськ заходить на посадку спецборт ФСБ РФ. Це вже підтверджена інформація, в тому числі за даними з радарів. Ми зараз розбираємося, що це може бути й в чому може бути причина. Але попередньо це означає те, що найближчим часом Путін, швидше за все, полетить до Мінська.

У тому, що стосується інших питань, поки що не варто сподіватися на те, що будуть реально введені якісь війська. З тієї простої причини, що це не вигідно нікому. Лукашенко, швидше за все, не стане настільки провокувати Європу, щоб спровокувати взагалі якийсь міжнародний конфлікт”, – розповів Протасевич.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.