Українців визнали найсексуальнішими на планеті: які ще нації увійшли до десятки найпривабливіших

Найменш привабливими назвали ірландців.

Аналітичний онлайн-сервіс для мандрівників Big Seven Travel з’ясував, які національності є найсексуальнішими для туристів. Українці опинилися на першій сходинці. Список топ-50 привабливих націй опублікували на сайті видання передає ТСН.

Видання провело опитування, у якому взяли участь 1,5-мільйони респондентів. Учасники опитування не мали жодних пояснень терміна “сексуальний”, тож вони оцінювали нації на власний розсуд. Так, до трійку найсексуальніших відкрили філіппінці, друге місце посіли данці. Першу ж сходинку посіли українці.

“Українці мають разючу зовнішність, тому легко очолили наш опитування 2019 року. Хто може з цим не погодитися? Не дивно, що багато моделей родом звідти”, – йдеться у матеріалі.

В описі про українців автори також згадали американську акторку українського походження Мілу Куніс, яка народилася у місті Чернівці.

Перша десятка найсексуальніших націй планети має такий вигляд: 1.Українці 2.Данці 3.Філіппінці 4.Бразильці 5.Австралійці 6.Південноафриканці 7.Італійці 8.Американці 9.Англійці 10.Канадці.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.