Українці в літаку роздряпали обличчя і відгризли ніготь: фото і відео інциденту

На борту літака компанії “Azur Air”, який прямував з Києва в Домінікану, трапився конфлікт між пасажирами, внаслідок чого дівчині нібито відгризли ніготь і подряпали обличчя.

Про інцидент, який стався 8 травня, розповів український блогер Андрій Трушковський в Instagram, передає Obozrevatel. Він перебував у компанії постраждалої дівчини Юлії та її чоловіка Костянтина.

За словами блогера, конфлікт почався через те, що чоловік Юлії відсунув своє крісло, що нібито не сподобалося подружній парі, яка сиділа позаду.

“Костя з Юлею спали. Дитина ззаду почала бити по сидінню Юлі, Костя просто попросив, щоб вона цього не робила. В наступний момент Костя встав і пішов у туалет, а коли повернувся, сів на своє крісло і відкинув його. Жінка (яка сиділа позаду – Ред.) не Костю почала дубасити, а Юлю, яка спала, і х**рити її в крісло. Потім роздряпала їй обличчя, погризла руку і відкусила ніготь”, – розповів Трушковський.

Відзначимо, йдеться про рейс Qu4489 “Бориспіль – Ла Романа”.

Трушковський також опублікував відео, на якому жінка почала йому погрожувати.

“Хочеш по-чоловічому, давай по-чоловічому. Вийдеш з моїм чоловіком. Ти себе взагалі мужиком вважаєш? Спробуй”, – сказала жінка, а її чоловік зі свого боку просив блогера вимкнути камеру.

Трушковський розповів, що ні “Azur Air”, ні “Anex Tour” ситуацію не прокоментували. Поліція відпустила пару, а Юлія збирається подавати на жінку до суду самостійно.