Український гурт Go_A спричинив справжній фурор у першому півфіналі Євробачення-2021: відео виступу

Колектив Go_A виступив на сцені Євробачення-2021 у Роттердамі з піснею SHUM. Вокалістка Катерина Павленко та її колеги музиканти запалили зал українською піснею та зірвали аплодисменти. Вони виступили передостанніми у першому півфіналі під номером 15.

Ще з перших репетицій гурту Go_A на Євробаченні-2021 стало зрозуміло, що українці зуміли вразити Європу, передає 24 канал.

З 18 місця у букмекерській таблиці їх одразу перемістили у першу десятку, тому варто сподіватись, що виступ у першому півфіналі Євробачення зумів вразити глядачів не менше за репетиції.

На сцені Ahoy Arena у Роттердамі українські виконавці продемонстрували яскраву постановку: різноманітні незвичні декорації, анімації на великих екранах та ліхтарі.

Катерина Павленко одягнула на конкурс чорну спідницю до колін, корсет з екошкіри, на грудях якого була металева брошка, прикрасу на голові у формі обруча-корони та зелену шубу. Її колеги виступила на сцені у білих костюмах з чорними вставками. Стилістом образів колективу стала Катерина Войніч.