У Запоріжжі п’яні підлітки зірвали український прапор: покарання вандалів зняли на відео

Активісти влаштували самосуд над учасницею інциденту з прапором в Запоріжжі.

У Запоріжжі молоді люди зірвали прапор України з флагштока. Свої дії підлітки під сміх зняли на відео, після чого кадри виклали в мережу передає РБК-Україна.

загрузка...

Вчинок викликав в інтернеті гнівну реакцію та масу обурених коментарів.

Незабаром спливла інформація про одну з учасниць інциденту – її профіль в соцмережі вдалося ідентифікувати, і з дівчиною зустрілися активісти, щоб обговорити ситуацію через наругу над державним символом.

“Поліна (дівчина, яка знімала на відео і ржала, як двоє хлопців рвуть Український прапор) вже вибачилася, а молоді люди на втіках. Знайти їх поки що неможливо, але цей момент не за горами”, – пише “Запоріжжя NOW” на Facebook-сторінці.

Дівчина на кадрах вибачилася за вчинок і пообіцяла, що більше такого не повториться. Свої дії пояснити вона не змогла. Після підліток облила своє обличчя і волосся зеленкою – на вимогу невідомих активістів – і стала на коліна.

“Я вибачаюся за свій вчинок. За те, що я знімала відеоінцидент із прапором. Я не хотіла нікого образити. Я дуже перепрошую, вибачте, будь ласка. Я люблю Україну. Так вийшло, і такого більше не повториться”, – сказала вона.

Також в інтернеті з’явився пост із покаянням іншого учасника інциденту – хлопець вирішив вибачитися у себе в Instagram і розповів, що “накосячили по синьці”, обіцяв купити новий прапор і запевнив, що “самі є патріотам своєї країни”.