У “Слузі народу” зізналися, хто профінансує опитування в день виборів від Зеленського

Найближчим часом офіційно представлять громадську організацію, яка буде займатись «всенародним опитуванням Зеленського».

Про це в ефірі Громадського радіо заявила народна депутатка, заступниця голови фракції «Слуги народу» Євгенія Кравчук.

За її словами, президент особисто давав орієнтири й вибирав напрямки 5 питань «всенародного опитування». А проводити опитування буде громадська організація.

«Я думаю, що найближчим часом про цю громадську організацію заявлять офіційно. Це буде якась громадська організація, яка буде цим займатись спільно із соціологами.

Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол саме по відповідях людей, по цьому опитуванню, щоб його можна було оприлюднити одразу та звірити з офіційними результатами», – каже Кравчук.

Також вона додала, що фінансувати опитування будуть меценати, коштами «українського походження».

«Є багато меценатів небайдужих людей, це не такі великі кошти, які виділять чи уже виділили на такий процес (опитування – ред.). Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі оці страшилки найближчим часом будуть розвіяні.

Кошти будуть українського походження. Законодавчо незакріплений цей юридичний вплив, але рішення у будь-якому випадку буде прийматись у парламенті.

Юридично це опитування буде закріплено нардепами чи президентом які подадуть відповідний законопроєкт», – підсумувала нардепка.