У Путіна відповіли Байдену на заяву про Крим: заява Дмитра Пєскова

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков відреагував на слова президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена про невизнання окупації Криму. Речник глави держави-агресора заявив, що такої нібито взагалі не було.

Як пише Інтерфакс, позицію Кремля Пєсков озвучив під час спілкування з журналістами, передає Obozrevatel. На його думку, агресія Російської Федерації на українському півострові нібито вписувалася в законні межі.

“Визнати окупацію Криму дійсно неможливо, ніхто про окупацію Криму не говорить, тому що її не було. Було “возз’єднання” Криму з Росією в суворій відповідності з нормами міжнародного права”, – висловився прессекретар Володимира Путіна.

Нагадаємо, 26 лютого, в сьому річницю окупації Криму Росією, Байден заявив, що його країна ніколи не визнає вчиненого Москвою злочину і буде протистояти агресії РФ.

“США продовжують підтримувати Україну та її союзників і партнерів сьогодні, як і від самого початку цього конфлікту. В цю похмуру річницю ми підтверджуємо просту істину: Крим – це Україна”, – сказав американський президент.