”У мене є новий Порошенко!”: Юнкер пожартував із Зеленським у Брюсселі

Під час протокольного рукостискання із президентом України Володимиром Зеленським журналісти запитали главу Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, чи не сумує той за колишнім українським лідером Петром Порошенком. Юнкер у відповідь пожартував, пише Гордон.

Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер і президент України Володимир Зеленський перед зустріччю у Брюсселі обмінялися протокольним рукостисканням на тлі прапорів України та ЄС. Трансляцію вела прес-служба Єврокомісії.

Читайте також: Відсторонення Авакова: в справу вступив Зеленський

Один із журналістів запитав Юнкера, чи не сумує той за колишнім українським президентом Петром Порошенком. Юнкер, усміхнувшись і вказавши на Зеленського, відповів: “У мене є новий!”

Український президент додав: “Я кращий, нове краще за старе”.

Заяв для преси за підсумками переговорів Зеленського з Юнкером не передбачено.

Нагадаємо, 4 червня розпочався перший закордонний візит Зеленського. Протягом двох днів у Брюсселі він також зустрінеться з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, президентом Європейської ради Дональдом Туском, єврокомісаром із питань євро, соціального діалогу, фінансової стабільності і фінансових послуг Валдісом Домбровскісом і президентом Польщі Анджеєм Дудою.

14 травня з Юнкером зустрічався тодішній глава Української держави Петро Порошенко. Ексзаступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв розповідав, що президент Єврокомісії розчулився і заплакав під час зустрічі.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.