У Києві від коронавірусу померла 21-річна активістка: подробиці трагедії

У вівторок, 20 жовтня, в реанімаційному відділенні Київської лікарні №9 померла 21-річна запоріжанка Інна Волкова, у якої, окрім зараження коронавірусною інфекцією, розвинулося рідкісне імунне захворювання – синдром Гієна-Барре.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Фонду регіональних ініціатив, в якому волонтером працювала дівчина. Передає Апостроф.

Інна Волкова проживала в Києві. Вона відчула симптоми захворювання ще 3 жовтня – їй стало погано і вона втратила свідомість. У лікарні у дівчини діагностували синдром Гієна-Барре – хворобу, при якій імунна система вражає власні периферичні нервові закінчення.

Також у Інни було діагностовано коронавірус. Два тижні дівчина провела в реанімації. Лікарі боролися за її життя, а друзі збирали гроші на лікування, однак, як пишуть в мережі, “китайський вірус не залишив їй шансів в боротьбі з синдромом”.

“Інна була громадським діячем, активісткою і дуже щирою людиною. Вона допомагала, захищала й оберігала неймовірну кількість людей. Сьогодні зупинилося велике любляче серце неймовірної дівчини”, – написали друзі покійної в некролозі.