“У команди президента є прогалини в розумінні причинно-наслідкових зв’язків”: Цимбалюк жорстко розкритикував ідею Богдана щодо російської мови

Український журналіст Роман Цимбалюк, коментуючи в своєму відеоблозі скандальну ідею глави Офісу президента Андрія Богдана про визнання російської мови регіональною на Донбасі, заявив, що дана заява повністю відповідає кремлівській пропаганди. Крім цього, як зазначив журналіст, люди, які виступають за цю ідею, скоро самі будуть повалені окупантами, передає replyua.net.

«У команди президента є прогалини в розумінні причинно-наслідкових зв’язків. Топ-чиновник України транслює російський пропагандистської штамп про те, що війна почалася, тому що там ущемляли російськомовних, не давали говорити по-російськи, їли російських немовлят. Коли чиновники такого рівня маніпулюють громадською свідомістю, це нічим хорошим для нас не закінчиться», – вважає Цимбалюк.

Читайте також: “Російська мова в Україні повинна бути державною”: у РФ миттєво відреагували на заяву Андрія Богдана

«Ви що, хочете сказати, що ця війна йде заради мови? Саме тому російські військові в 2014 році почали «йти у відпустку», а зараз «орки» ходять в російській військовій формі? Це називається лукавством. І в кінцевому підсумку, коли команда Зеленського не зможе домовитися з Путіним, а вона не зможе, то на сцені будуть такі люди, як Віктор Медведчук , які скажуть: «Ви не можете, а ми можемо», – попередив він.

Цимбалюк також зазначив, що якщо команда Володимира Зеленського не змінить риторику і буде далі жити подібними ілюзіями, то незабаром і в їх кабінет постукають вороги. «Будуть стукати ногами і, найголовніше, сподіваюся, будуть стукати НЕ прикладами від автоматів», – резюмував Цимбалюк.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.