У Кабміні готується перша відставка: стало відомо про майбутнє звільнення української міністерки

У четвер, 16 січня, до Верховної Ради нібито надійде подання прем’єр-міністра Олексія Гончарука про звільнення міністерки розвитку громад і територій України Олени Бабак.

Відповідну заяву на своєму Telegram-каналі зробив депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко. Як повідомив він, Бабак написала заяву про відставку за власним бажанням передає Обозреватель.

“Також до парламенту надійде подання прем’єра щодо нової кандидатури на посаду міністра”, – написав нардеп.

Головним кандидатом на посаду Бабак він назвав депутатку від “Слуги народу” Олену Шуляк.

За інформацією, яка опинилася в нашому розпорядженні, народним обранцям від СН розіслали повідомлення про внесення до парламенту подання про відставку чиновниці.

Через це профільний комітет ВР у п’ятницю, 17 січня, планує провести засідання (далі наводимо текст повідомлення без змін):

Колеги! Інформую Вас, що сьогодні до парламенту надійде подання прем‘єр-міністра України щодо звільнення із займанної посади міністра розвитку громад та територій України Альони Валеріївни Бабак, яка написала заяву за власним бажанням. Також до парламенту надійде подання прем’єра щодо нової кандидатури на посаду міністра. Кандидата буде запрошено на засідання комітету.

Дані питання належать до предмету відання нашого комітету, тому пропоную провести завтра о 9:00 засідання комітету в залі #11 за адресою: вул. Грушевського,18/2 з розгляду двох питань порядку денного:

  • про звільнення А.В. Бабак з посади міністра;
  • про призначення кандидата на посаду міністра.

Прошу зважити на дані обставини і внести зміни у свій графік. Порядок денний буде надіслано додатково після надходження до Апарату ВРУ подання прем’єра. Прошу поінформувати про участь у засіданні. Та попрошу не запізнюватись. Дякую.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.