У Facebook оголосили нагороду за інформацію про поліцейських, які побили активістів

В facebook оголосили винагороду за інформацію про поліцейських били активістів під час затримання у Подільського РВВС. Відповідний заклик опублікував волонтер Роман Синіцин.

«500 доларів американських Через це у*бана «я свій, я з розшуку». За п’ятдесят за кожного беркутенка з Київського ППОП, хто там брав участь», – написав він.

Синіцин додав, що гроші за інформацію переведуть на картку. Волонтер додав, що особисті дані не збирають, а просто хочуть привітати дружин з 8 березня «в рамках журналістського розслідування».

Блогер Сергій Наумович повідомив, що за інформацію про поліцейського в «громадянці» вже пропонують 1000 доларів.

«Скоро піде шостий рік після Революції Переваги. Ми продовжуємо боротися з Беркутом. На Беркут в цьому році платники податків Відстібнути 73 мільярди гривень. З кожної вашої покупки, з кожної вашої зарплати … », – додав Наумович.

Нагадаємо, вчора в Подільському РВВС сталося масове затримання активістів. Поліція каже, що вони намагалися захопити управління, а активісти говорять про те, що прийшли забрати особисті речі, які не повернули після затримання.

Під час затримання один з поліцейських вигукнув: «Бандера, Лягай!». У Мережі обурилися цим фактом, начальник поліції Києва попросив вибачення за це.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.