У Донецьку йде потужний бій біля ДАПу: жителі повідомляють про потужні вибухи

Очевидці з Донецька повідомляють, що такого “замісу” в місті вже давно не чули. Бойовики РФ пустили в хід дуже важку зброю.

Працює не тільки стрілецька зброя, але і важкий калібр. Перші повідомлення про сильний бій з’явилися в Twitter. Жителі Донецька пишуть про потужні вибухи, прильоти важкого, потужну стрільбу в районі ДАПу. Донеччани кажуть, що чують арту і відзначають, що “війна розгорнулася повним ходом”, повідомляє “Діалог.UA“.

“У районі аеропорту розгорівся бій. Спочатку кулемети, потім підключилася арта. Добре чутно черги і розриви, “по звуках різнокаліберне, дуже потужно, сторона АП Жовтневий”, – пишуть очевидці в соцмережах і додають, що “столиця” “ДНР” такого шелесту снарядів не чула давно.

“Такого пару років не було”, – зізнаються донеччани. “Щось по новому звучить і набирає обертів”, – повідомляють в соцмережах. Крім того, жителі Донецька розповідають, що в районі аеропорту вже кілька годин гримлять потужні вибухи. Бій настільки сильний, що його чує вся округа. Що цікаво, те що відбувається в Донецьку підтвердили окупанти, звинувативши у всьому ЗСУ. Бойовики пишуть, що сили ООС працюють по позиціях “захисників Донбасу” мінометами, СПГ і великим калібром.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.