Тищук: з фантазіями про те, що президент Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді краще звернутися до психіатра вже зараз

Всім прихильникам Володимира Зеленського потрібно собі усвідомити, що комік ніколи не був патріотом України, а був патріотом свого гаманця. Крім того, він завжди за гроші хоч і смішно, але досить огидно паскудив на Україну та українство. Хоча заради копієчки в рекламі «Золотий вік» навіть кілька фраз на українському вивчив. Як передає replyua.net , про це у своєму блозі пише блогер, активіст Юрій Тищук.

Він зазначає, що стосується фрази: «Зеленський – молодець», після того, як він записав відео «Поверніть моряків», то блазень взагалі не може бути «по-молодецьки» чи «не по-молодецьки». Шут може тільки грати «молодця» або грати «Не молодця». Він має форму отвору, з якого вилазить. Є інформація, що компанію Зеленського веде Олександр Левін – президент «Всесвітнього Форуму російськомовного єврейства» і голова єврейської релігійної громади Києва – досить частий гість АПУ, якою ще зовсім недавно керував Ложкін – зараз віце-президент Всесвітнього єврейського конгресу.

Юрій Тищук зазначає, що, звичайно ж, можна після вечірньої пляшки горілки,  мрійливо пофантазувати, що після обрання президентом «молодець» Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді і з автомата перестріляє всіх нардепів, але з цими фантазіями краще звернутися до психіатра вже зараз.

One Comment on “Тищук: з фантазіями про те, що президент Зеленський буде їздити на роботу на велосипеді краще звернутися до психіатра вже зараз”

  1. То есть всяким петям можно делать своим родственников и друзей министрами, премьерами и т.д. пусть у них и нет соответствующего образования? то есть “нашим друзям американцам и европейцам” можно ставить в нашей стране министрами здравоохранения и руководителями полиции чужестранцев без образования и опыта в этих областях?
    А гражданам Украины нельзя реализовать свое конституционное право и выбрать на законных выборах того, кого им захочется??????????????????? да хоть бомжа или алкаша… это выбор народа! прекращайте указывать, твари, за кого голосовать и за кого нет. Не новости – а сплошное проплаченное пропагандистское унылое г”вно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *