Тимошенко не прийшла в Раду: стало відомо про трагедію, яка трапилась у її сім’ї

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко 3 вересня не була присутня на сесії Верховної Ради через смерть двоюрідної сестри, Тетяни Шарапової.

Як повідомляє Обозреватель з посиланням на “КП в Україні“, дочка тітки Юлії Володимирівни – Антоніни Ульяхіної, голови Дніпропетровської обласної організації “Батьківщини”, померла у Дніпрі у віці 47 років.

Відспівували померлу 2 вересня у дворі будинку, де живе 82-річна мати Тимошенко. Її будинок і будинок Антоніни Ульяхіної розташовані по сусідству, фактично в центрі міста. За словами сусідів, туди з’їхалися дорогі автомобілі, поруч припаркувалася карета “швидкої допомоги”, мікроавтобус ритуальної служби, пізніше під’їхав чорний катафалк-лімузин.

Офіційне прощання із двоюрідною сестрою Юлії Тимошенко відбулося 3 вересня у Дніпрі, у театрі ім. Шевченка.

Відомо, що Шарапова займалася бізнесом, її сім’я володіла кількома кафе у Дніпрі, зокрема кав’ярнею “Золота рибка” у центрі міста. У декларації про доходи Тимошенко зазначено, що будинок площею 588 квадратних метрів у селищі Козин під Києвом народна депутатка орендує у двоюрідної сестри. Також, як і земельні ділянки, площею 1500 і 1800 кв. м. в тому ж Козині.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.