Це вже навіть не корупційні схеми Єрмака, це – зрада України! Тут ситуація набагато гірша. Єрмак має бути негайно відсторонений від займаної посади і затриманий спецслужбами

Агент НАБУ Євген Шевченко звинуватив керівника офісу Президента України Андрія Єрмака у зриві спец операції СБУ з затримання низки вагнерівців, причетних до вбивства українських військових, шляхом передачі інформації стосовно неї російській стороні.

Yanina Sokolova щойно повідомила, що на її ютюб-сторінці буде оприлюднено аудіо записи розмов з вагнерівцями, під час яких вони зізнаються у злочинах проти України.

Це вже навіть не корупційні схеми Єрмака, це – зрада України!
Єрмак має бути негайно відсторонений від займаної посади і затриманий спецслужбами для подальшого з’ясування всіх обставин і вироку суду.

Ми всі пам’ятаємо, як у колишнього прем’єр-міністра працював перекладач, агент російських спецслужб, що мав доступ до двосторонніх переговорів на високому рівні.

Тут ситуація набагато гірша, адже Єрмак не лише має доступ до інформації з обмеженим доступом, але може безпосередньо впливати на ситуацію у вигідному для росіян напрямку, виконуючи їх інструкції.

Якщо, звісно, це не Зеленський особисто попередив Москву…

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.