“Це пропозиція “95 кварталу” довірливим виборцям ще раз зіграти в наперстки”: Петро Порошенко висловив свою думку щодо опитування Зеленського

П’ятий президент України, народний депутат від Європейської солідарності Петро Порошенко заявив, що опитування президента Володимира Зеленського на місцевих виборах — це форма незаконної агітації.

Про це він написав у Twitter. Передає НВ.

«Те, що запропонував Зеленський — це технологія. Це — форма завуальованої незаконної агітації за “Слуг народу”, яка в порушення закону має відбуватися в день проведення виборів», — сказав він.

За словами Порошенка, по всьому світу олігарха Ігоря Коломойського «розшукують за шахрайство і відмивання грошей», але «тільки в Україні йому пробачили все, тому що він під захистом і прикриттям Зеленського».

«Коломойський, напевно, перший, хто заслуговує на довічне ув’язнення за корупцію, бо стільки, як він, не взяв навіть Лазаренко», — написав Порошенко.

Експрезидент додав, що прийшов час, коли влада має не ставити питання, а нести відповідальність.

«В ОПУ хтось сказав, що це опитування ніби і є демократія. Це — неправда і маніпуляція. Подібно тому, як шапіто з артистами-недоучками не високе мистецтво, опитування від Зеленського не демократія», — вважає Порошенко.

На його думку, опитування від Зеленського «це — пропозиція „95 кварталу“ довірливим виборцям ще раз зіграти в наперстки».