“Це надзвичайно важливо”: Яніна Соколова закликала українців підтримати Марш Захисників України

Журналістка Яніна Соколова закликала українців підтримати Марш Захисників України, щоб подякувати їм за подвиги і мир в більшості міст країни.

Вона також зазначила, що, прийшовши на парад, українці продемонструють Росії, що їй не вдалося заволодіти серцями справжніх патріотів. Сильний заклик до співгромадян телеведуча опублікувала на своєму YouTube-каналі передає Обозреватель.

“Треба ще раз продемонструвати, що в країні є справжні Герої, ще раз віддати їм шану, ще раз потиснути руку і вклонитися до землі. Для того, щоб ви щоранку могли прокидатися і цілувати своїх дітей, дивитися в чисте небо і дякувати їм за те, що ми маємо зараз спокій у багатьох містах. Російська Федерація анексувала наші території, але вона не анексувала наші серця. Я хочу, щоб ви прийшли і показали цим хлопцям та дівчатам, кому насправді ми повинні бути вдячні кожен день”, – підкреслила Соколова.

Вона підкреслила, що щира подяка Героям – це ознака того, що вони ризикують своїм життям недаремно.

“Всім військовим і тим, хто воював на сході, і тим, хто зараз, і тим, хто буде воювати, хочу сказати тільки одне – дякую, завдяки тобі ми живемо”, – зворушливо підсумувала журналістка.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.