“Це мукання вже дістало”: Зеленський протягом двох діб вимагає звільнення голів обласних митниць Західної України

Робота головних митників Чернівецької, Волинської, Львівської та Закарпатської областей викликала незадоволення у президента Зеленського, особливо у напрямі боротьби з контрабандою. Глава держави попросив їх написати заяви на звільнення протягом двох діб.

“Мені здається, ми дуже довго, багато років, чуємо, що нам треба робити – і не робимо”, – зазначив Володимир Зеленський під час робочої наради з працівниками Державної митної служби в Ужгороді у суботу, 6 липня.

Читайте також: “Мало грошей? Буде точно менше”: Зеленський з жорскою заявою звернувся до всіх чиновників і дав їм останній шанс виправитись

Президент заслухав доповіді керівників та виконувачів обов’язки обласних митниць – Чернівецької, Волинської та Львівської – про боротьбу з контрабандою. Однак доповіді визнав незадовільними і порушив питання про звільнення голів цих митниць, а також Закарпатської, голова якої не був присутнім на нараді.

Скажіть, будь ласка, якщо ви не можете зупинити контрабанду, чому ви не звільнитесь? Якщо ви не можете це зупинити, чому ви там працюєте? – запитав у голів митниць президент.

Глава держави пояснив свою точку зору: “У нас немає часу – лише п’ять років. Послухайте, це мукання вже дістало. У мене до вас прохання: написати заяви про звільнення”.

Після цього Зеленський запитав у виконувача обов’язки голови Державної фіскальної служби Олександра Власова, чи може той звільнити зазначених керівників, якщо вони відмовляться писати заяви про звільнення за власними бажаннями. Причому питав двічі. На перше запитання Власов лише сказав: “Це повинно бути чоловічим рішенням”. І лише на друге підтвердив – звільнити зможе.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.