“Треба щоб вона виграла”: Коломойський розповів, коли Зеленський зможе зменшити тарифи на газ

Колишній власник ПриватБанку, олігарх Ігор Коломойський заявив, що ціни на газ для населення вдасться знизити у разі перемоги партії “Слуга народу” на парламентських виборах.

Про це Коломойський заявив в інтерв’ю “РБК-Україна”, повідомляє Громадське.

“З газом — це найпростіша історія. Проблема в електриці, яка тягне комуналку. Це те, на що впливає президент. На газ він не впливає. На газ він повпливає, коли партія (“Слуга народу” – ред.) виграє. Знизить зараз електроенергію, а тарифи на газ — коли ви оберете “Слугу народу”, — заявив Коломойський у відповідь на питання журналіста про те, як компенсувати зниження тарифів, яке передбачене ідеологією партії “Слуга народу”.

Читайте також: “Все буде жорстко”: Коломойський сказав з ким “Слуга народу” не піде в коаліцію

За словами Коломойського, ринкова ціна газу для українців має складати 200 доларів за тисячу кубометрів. Ця ціна включає собівартість та інвестиційну складову. Знижувати ж ціну на газ Коломойський пропонує, продаючи газ власного видобутку для потреб населення.

“Юлія Володимирівна (Тимошенко — ред.) плюс-мінус давала рецепти, тільки через експресію вона змазувала. Україна видобуває 15 мільярдів кубометрів. А скільки Україна споживає, я маю на увазі населення та державні й інші заклади? До 20 мільярдів”, — заявив Коломойський.

Олігарх також виступив за те, щоб дозволити Нафтогазу займатися роздрібним постачанням газу, а монополізм компанії “РГК” Дмитра Фірташа, яка володіє більшість облгазів, “потрібно прибрати”.

Зазначимо, що ціна на газ для населення в Україні встановлюється урядом. В межах співпраці з МВФ Україна зобов’язалась встановити громадянам ринковий рівень цін на газ для того, аби унеможливити спекуляції на різниці цін на газ для населення та промисловості.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.