“Треба ще раз зателефонувати Путіну”: у Росії на “Блакитному вогнику” принизили Зеленського і українців

Російський пропагандистський канал “Россия 1” показав новорічну пародію на президента України Володимира Зеленського і українців.

Відео з’явилось на Youtube каналі передає НВ.

Перед виступом коміків телеведучий Андрій Малахов назвав Україну «веселим та гучним сусідом».

На сцені коміки виступали в вишиванках та шароварах і недолуго співали перероблену пісню Ти ж мене підманула.

Читайте також: «Гімн пофігізму» чи «правильні слова»? В Україні продовжують сперечатися про новорічну промову Зеленського
Зеленського зіграв уродженець Узбекистану Умід Ісабоєв, якого в РФ називають його двійником.

В пісні виконавці номеру обсміяли Україну та президента за відсутність реформ, за низьку зарплату, наявність корупції тощо.

На пародію вже встигли відреагувати в Україні. Так, екснардеп Борислав Береза зазначив, що номер був зневажливий.

«М’яко кажучи — обіс*али у зневажливому вигляді. Мабуть, декому треба ще раз зателефонувати Путіну. У мене чимало претензій до президента України, і я їх висловлюю публічно. Тому що я громадянин України, і тому що мені не байдуже, що відбувається. Але коли незрозуміло хто, незрозуміло звідки, після Криму і Донбасу, та ще й у подібній формі, дозволяє собі насміхатися з України в особі Зеленського, то це викликає у мене неприйняття і виправдане обурення», — написав Береза.

“Ці виродки не бачать колод у своєму оці, але помічають смітинку в чужому. Ну, якщо самі росіяни не здатні публічно сміятися з Путіна, то впевнений, що Квартал 95 зможе їм найближчим часом відповісти, якщо не буде зайнятий створенням чергового номера про Гонтареву. Чи не зможе? Чи не дозволять? Так чи інакше зрозуміло, що все показане на російських каналах узгоджується із Кремлем. І якщо залишити це без відповіді, то буде продовження і плювок нам усім в обличчя”, – додав екснардеп.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.