“Телефони мають більш заможні люди”: У КМІС пояснили, звідки взялося зростання рейтингу Порошенка

У Київському міжнародному інституті соціології (КМІС) пояснили, звідки з’явився високий рейтинг кандидата в президенти Петра Порошенка, про який він сам розповів в ефірі телеканалу «112 Україна». Заступник директора КМІС Антон Грушицький в коментарі «Громадському» сказав, що рейтинг, на який посилався Порошенко, це результати телефонного опитування.

«Ми не планували опублікувати це дослідження, але оскільки документ вже оприлюднено, то ми готуємо більш точні пояснення», – пояснив Грушицкий, пише InfoResist.

За його словами, дані телефонного опитування є менш точними, ніж дослідження шляхом особистого інтерв’ю, згідно з яким між чинним головою держави і кандидатом у президенти Володимиром Зеленським розрив у 47%.

Читайте також: Вибори 2019: Головний соціолог країни назвав переможця другого туру

«Як показали попередні опитування до першого туру виборів, телефонні опитування є неточними. Оскільки телефони мають більш заможні люди, які будуть голосувати за Порошенка», – зазначив заступник директора КМІС.

Він додав, що похибка телефонного опитування – 5-6%.

Нагадаємо, напередодні, 16 квітня, Петро Порошенко в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що його підтримує 40% виборців, що означає нібито скорочення відставання в рейтингах від Зеленського.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.