Стало відомо коли в Україні відновить роботу громадський транспорт

В Україні з 12 травня уряд відновить міське, приміське та міжміське пасажирське сполучення.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій у інтерв’ю “Ліга.net” передає Обозреватель. Так, карантин в Україні почнуть послаблювати.

“Ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники з поширення вірусу ми матимемо до 12 травня. Надалі плануємо й авіасполучення. Звісно, ми можемо говорити тільки про внутрішню авіацію. Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсягу трафіка: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати”, – пояснив міністр.

Він також уточнив, що деякі обмеження все ж діятимуть.

“Без сумніву, залишаться стримувальні рішення та обмеження: маски, термоскринінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця. Інакше отримаємо гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції щодо алгоритму виходу з карантину, наступного тижня з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, знадобиться “плюс” від МОЗ – у них перша скрипка”, – пояснив Криклій.