“Спасіба Лєнінград. Трудімся”: скандальна викладачка з університету Драгоманова отримала членство у “Міжнародній спілці поетів” у Росії

Скандальна викладачка філософії та культурології Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко стала членом “Міжнародної спілки поетів” у Росії. Днями вона отримала відповідне посвідчення.

Цим досягненням професорка і поетеса поділилася у соцмережі. Передає ТСН.

“Привітайте мене, друзі. А це, мої бідні вороги, мені “Кремль вручив в Магадані”. Насправді, рідня: все просто. Ще в грудні мене прийняли до Міжнародної спілки поетів (Санкт-Петербург прийняв), а вчора надіслали кірку. Я – чужа до усього символічного, але ця іпостась – для мене реально честь, правда. Спасибі, Ленінграде, працюємо”, – написала професорка.

Але, як з’ясувалося, викладачка була не до кінця проінформована, звідки саме отримала почесну “іпостась”.

Згідно з даними, згадана “Міжнародна спілка поетів” юридично зареєстрована у Москві за адресою: вулиця Керченська, будинок 11, корпус 1, квартира 61. У групі спілки у “Фейсбук” 806 підписників і трохи більше тисячі у “Інстаграм”. Переважно, це – жителі Росії. Очолює його російська поетеса Іраіда Виноградова.