Сьогодні у мене відкрилися очі на витончену схему шахрайства, яким обманює своїх клієнтів торгова мережа “Епіцентр”. Все почалося з того, що я помітив у чеку дивний “товар”

Сьогодні у мене відкрилися очі на витончену схему шахрайства, яким обманює своїх клієнтів торгова мережа “Епіцентр”. Все почалося з того, що я помітив у чеку дивний “товар”, якого я не купував.

Називався цей товар “Сформований сертифікат Вигода” і коштував мені 2.10 грн. Я вирішив поцікавитися у адміністратора за що з мене зняли дві гривні десять копійок. Адміністратор сказала, що: “А, так це ж вигода”.

Я взагалі думав, що бонусна програма, це коли тобі нараховують бали, якими можна оплатити това. Епіцентр вирішив, що бонусна програма, це коли з тебе при кожній покупці вираховують гроші, щоб ти потів цими грошима міг оплатити товар. Оце я називаю програмою лояльності з великої літери. Тільки дійсно лояльний покупець буде кредитувати улюблену мережу супермаркетів і при цьому вважати, що він отримує вигоду.

Купуючи товари в ТЦ «Епіцентр» бали нараховуються на картку ВИГОДА, при скануванні картки на касі, в розмірі 1% від суми покупок (за винятком акційних товарів). 1 бал=1 грн.

Правда ж все красиво. Красиво, поки ви не прочитаєте офіційний документ, який називається “Правила участі у програмі лояльності ВИГОДА в ТОВ “ЕПІЦЕНТР К” А там написано:

1.5. ВИГОДА – авансовий платіж Учасника Програми на наступну покупку під час придбання товару на умовах Програми, що зарахований на Рахунок Учасника, та на який Учаснику програми формується Сертифікат ВИГОДА…

АВАНСОВИЙ ПЛАТІЖ!!! а ніякий не бонус.

Якщо не вірите підрахуйте в чеку всі пункти і порівняйте з сумою. Формування сертифікату ВХОДИТЬ до цієї суми, тобто ми його отримуємо не як бонус, а оплачуємо з власної кишені.

Що тут сказати – Лохотрон з великої літери, цілком достойний шановної мережі “Епіцентр К”.

Victor Piatnitski

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.