“СН пролетить як фанера над Парижем. Це лише початок не просто фактичного, а і юридичного розвалу “монобільшості” і так званої партії “слуга народу”: політичний експерт

Ще один нардеп виходить зі слуги народу. На цей раз мажоритарник Микола Галушко з 97 округу (Бровари і район).

Депутат заявив, що всі місця в списках від СН продані, ніякої боротьби з корупцією не ведеться, а команда нардепа повністю відсунута від будь яких процесів.

Тепер детальніше.
Це лише початок не просто фактичного, а і юридичного розвалу «монобільшості» і так званої партії «слуга народу». Рейтинги сипляться, партія перетворилася за збіговисько договорняків та корупціонерів.

За даними кількох інсайдів, вже зараз з фракції (та партії) готові вийти ще 10 мажоритарників, які зрозуміли, що команду Зеленського у ВР чекає крах. Особливо це стане відчутно після виборів, коли СН пролетить як фанера над Парижем та не візьме більшості в жодній раді країни. Вже зараз реальний рейтинг партії Зеленського на місцевих виборах є меншим за 15-16%, а загальнонаціональний впав за останніми закритими опитуваннями нижче 20%.

Влада з кожним днем остаточно втрачає свою легітивність як на місцях та і в парламенті. Остаточно крах наближається семимильними кроками.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.